Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Tutaj kupisz kolczyki wiszące.

Jeden z najpopularniejszych typów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – wzrastającym od jakiegoś czasu zainteresowaniem cieszą się też wśród panów, głównie tych lubiących styl alternatywny. Nie można jakkolwiek zaprzeczać, iż przytłaczająca większość wzorów projektowana jest dla pań. Niezwykle dobrze wyglądają w szczególności wiszące kolczyki. Są one bardziej zauważalne, a dzięki temu w zdecydowanie oddziałują na to, jak inni odbierają konkretną kreację. To z tego powodu są wyjątkowo popularne pośród pań w szeroki spektrum wieku i ubierających się w odmiennych stylach. Olbrzymie zróżnicowanie wiszących kolczyków ułatwia dobranie ich w gruncie rzeczy do dowolnej sukienki. Jak zatem dobrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej sytuacji? Na jakie ich aspekty winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – oddziałują na postrzeganie twarzy

Długość kolczyków i ich kształt to przymioty głównie rzutują na to, jak ostatecznie jest widziana nasza twarz, dlatego powinno się zwrócić na nie uwagę przy doborze kolczyków wiszących. Długie kolczyki wiszące (u jubilerów znajdziemy takie o długości nawet 8-9 centymetrów) wyciągają twarz, zaś te krótsze powodują, że zdaje się być ona okrąglejsza. Tu olbrzymie znacznie ma też design kolczyków. Wąskie przyczyniają się do wysmuklenia owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz przeciwnie. W sklepach kupimy również kolczyki bardziej neutralne, które nie wpływają przesadnie na postrzeganie kształtu naszej twarzy – w tym miejscu bezwzględnie winniśmy wspomnieć przykładowo o kolczykach w kształcie łez.

Do jakich kreacji można założyć kolczyki wiszące?

Poszukując kolczyków wiszących prawidłowo dostosowanych do danego stroju powinno się pamiętać, że są one bardzo wyraźnym dodatkiem. W sąsiedztwie innej wyrazistej biżuterii mogą zatem wywołać odczucie braku umiaru. Zatem zaleca się unikać noszenia ich do grubych bransolet, kolii lub zegarków. Wiszące kolczyki będą natomiast wyglądały bardzo dobrze, gdy w stroju będą najmocniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z stylizacją włosów, butami i sukienką.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]