Srebrne kolczyki idealne na prezent

Znajdź srebrne kolczyki.

Jednymi z najczęściej nabywanych przez Polki dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – bardzo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak popularne oraz w jakich salonach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – jaki wzór wybrać

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych fasonach. Najbardziej modne są urocze sztyfty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, jak również szykowne. Równie często poszukiwane są wiszące akcesoria, które pięknie podkreślają szyję. Sprzedawane jako ozdobione drogocennymi kryształkami albo zupełnie proste. Akcesoria wykonane ze srebra nie wywołują alergii uszu, co często dzieje się w przypadku biżuterii z stopów nieszlachetnych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz technologię ich wykonania – najbardziej oryginalne uzyskano techniką matowienia.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy dobrze oczyszczać i na bieżąco eliminować wszelkie zanieczyszczenia, żeby zawsze wyglądały nienagannie. Należy przecierać je często delikatną gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie sprawdzajmy natomiast domowych metod czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Takie substancje mocno rysują elastyczną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór ozdób znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i kuszące promocje. Poza tym zakupy internetowe to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.