dobry architekt, pracownia architektoniczna Kraków

Bartłomiej Sitarski – architekt

Decyzje podjęte w pierwszej fazie wznoszenia lokum wpływają na to, czy spełni wszystkie oczekiwania. Dlatego należy dobrze przemyśleć każdą sprawę i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić każdy z pokojów oraz ułatwi dostosowanie domu do naszych oczekiwań. Z jakich powodów warto skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Jak wybrać technologie? Z pomocą przyjdzie architekt

Potencjalni właściciele domu mogą mieć trudności ze znalezieniem materiałów, z jakich budynek ma zostać zbudowany. A ta decyzja jest bardzo istotna, bowiem mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Dlatego należy jak najszybciej skonsultować to z architektem, by zyskać gwarancję, że w przyszłości będzie nam się dobrze mieszkało.

Architekt zaprojektuje nasz dom

Dom na starą modłę czy może jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy czy piętrowy? Takich pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych kwestii doradzi właśnie architekt. Jest w stanie zarekomendować któryś z opracowanych wcześniej projektów albo stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Przed spotkaniem z architektem, dobrze zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Powinniśmy też na tym etapie wiedzieć, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie mógł doradzić nam odpowiednie rozwiązanie – i przygotować wszystkie papiery działki.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]