Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Dowiedz się więcej o automatycznym księgowaniem.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa cały czas szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych firm, ale również i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezmiernie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla biur podróży, domów wypoczynkowych oraz firm oferujących usługi

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, dlatego znakomicie zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]