Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Potrzebujesz więcej wiadomości o wyprawach górskich dla początkujących? Idealnie trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą doceniającym świetnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w gronie wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Planujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które cenią czynne spędzanie urlopu i posiadają minimalne doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to propozycja dla osób sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ogromnych umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Umożliwiają przy tym spełnienie pragnień oraz sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Firma korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy i Himalaje.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]