Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Jeśli potrzebujesz silnika BLDC, koniecznie wejdź na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni planetarnych i falowych oraz motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez najlepszych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się ogromną niezawodnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]