Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Chcesz zlecić pozycjonowanie stron Kraków? Zajrzyj w to miejsce.

Popularność internetu oraz prostota użycia go w celu wyszukania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo posiadanie strony firmowej nie zagwarantuje, że potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych firm, które działają tylko w określonym województwie bądź wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie czy też w Białymstoku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoje usługi docelowym klientom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów lub usług używają zwykle fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę jakiegoś miasta, np. “restauracja francuska kraków”, “masażysta kraków” lub “sklep z elektroniką kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych firm na zademonstrowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron www i optymalizacji, pozycjonowania od prawie 15 lat. W trakcie tych lat do głębi rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom podnieść widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, poprawę treści, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]