Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie tworzenia sklepu WooCommerce? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeśli nie masz żadnej strony internetowej i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Czemu warto założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż w mgnieniu oka opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma dużo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie przyzwoitych pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie odbiorców. Za sprawą użycia stosownych wtyczek rozrasta się też ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom przelew opłaty za zamówienie przykładowo przez Przelewy24.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce umożliwia także analizę wyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) i zespolenie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i wykorzystanie wyłącznie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści zbudują również blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o nowych artykułach oraz promocjach albo zamieszczać różnorodne porady i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]