WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Jeżeli interesuje Cię korzystna oferta WordPress aktualizacji, zajrzyj na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się bardzo rozpowszechnionym CMS-em. Z uwagi na to, iż jest szybki i bez problemów można opanować podstawy jego obsługi, wykorzystuje się go w tej chwili do projektowania skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią bywa powodem kłopotliwych sytuacji, w związku z tym ważną i przydatną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ regularnego wdrażania najnowszych wersji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony www jest niewątpliwie zaktualizowanie jej do najświeższej wersji CMS-a. Raz za razem jednakże podmioty po zaprojektowaniu strony zapominają o cyklicznej instalacji nowych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych dodatków, przez co narażają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware bądź ataki hakerskie. Na domiar tego, pomimo iż WordPress jest nadzwyczaj prostym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować nieoczekiwanymi problemami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Dlatego konieczne jest, aby działanie to przeprowadzała zawsze osoba biegła w WordPressie, a jeśli nie mamy w firmie działu technicznego, rekomenduje się zlecić aktualizację WordPressa specjaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc z zakresu opieki nad stroną www?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, zarówno małych jak i dużych firm, którzy troszczą się o poprawne oraz ciągłe działanie ich strony oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest też blogerom i freelancerom prowadzącym prywatne strony internetowe. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta usuwanie następstw infekcji, wykonanie aktualizacji WordPressa oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są również różnego typu monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, logowań użytkowników i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]