Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Uzyskaj więcej informacji o digital painting kurs.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej i reklamowej. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętności, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także edytować zdjęcia w programach graficznych. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak używać warstw i masek, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą fachową radą, dokonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, reklamą i filmem.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]