wakacyjny kurs rysunku Kraków

Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Uwielbiasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Świetną propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]