Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Szukasz baniaka na wino? Kliknij tutaj.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – wyjątkowy prezent

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako pomysłowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal balon na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki na wino wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]