Biżuteria z koralem

Dowiedz się więcej o biżuterii z koralem na www.bizutik.pl.

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi duchami. Ponadto, koral działa wyciszająco na osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest również kwiatem morza. Składany w ofierze mitologicznej bogini piękna, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Koral często występuje w barwach białych, łososiowych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Korzystnego działania biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Koral oddziałuje na układ krwionośny, rozgrzewając i ożywiając organizm. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem szczególnie polecana jest osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i korzystnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego działanie redukujące. Uznaje się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie rodzinne, wolne od leków.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]