Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Zobacz, gdzie kupić kolczyki z cyrkoniami.

Stylowym podarunkiem dla wytwornej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, wykazujące wspaniałe cechy optyczne. Mienią się pod wpływem światła szykownym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz przezroczyste. Ich wygląd doskonale imituje szlachetne kryształy, sprawdzają się więc jako element zdobniczy. Produkowane są również wielobarwne rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich komponentów można uzyskać poniższe odcienie: szafirowy, bordowy, oliwkowy, brązowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, najczęściej w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych obrączek, kolii, jak również zawieszek. Gdzie możemy zaopatrzyć się w dodatki z cyrkoniami? Szeroki wachlarz zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych rozmiarach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i stylową biżuterię. Polki często zamawiają klasyczne kolczyki, jak również te bogato dekorowane.