Duża ładowność i bezpieczeństwo – box dachowy

Jeśli potrzebujesz boxów dachowych, koniecznie sprawdź ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca przewóz znacznej liczby bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży jest dostępnych wiele typów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na uszkodzenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Naturalnie, typ bagażnika powinien być odpowiedni do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – centralny zamek i paski transportowe

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest prosty i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je kupić?

Przewożenie sprzętu na dachu auta to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]