Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Szukasz blach trapezowych? Skieruj się na tę stronę.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna a przy tym wytrzymała blacha

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony również z uwagi na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być doskonałą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapez?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Najlepiej prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych względów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także doskonale prezentować się jako uwieńczenie hal magazynowych, garaży czy budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada kupować bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę barw blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08