Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Na france-car.com.pl/c/269/renault.html uzyskasz więcej szczegółów o Renault części zamienne.

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które często ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]