Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Dowiedz się więcej o etykietach na wódkę weselną na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej źródła jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na osiemnastkę, imieniny czy wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także przyjęło się, że Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki podarek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Jednakże taka butelka z wódką może też przerodzić się w wartościową pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, na których można ulokować informację o miejscu i dniu ślubu, słowa podziękowania czy imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można kupić w rozmaitych kolorach oraz wzorach, zatem bez trudu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej czy wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na bimber – ozdabiaj swoje przetwory

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli produkujesz własne soki, wina bądź nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi przy rozmaitych okazjach, możesz ozdobić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę typowej butelki. Na dodatek flaszki można też oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]