Słoiki i butelki na wino, piwo oraz soki – oferta polskich hurtowni

Tu znajdziesz najnowszą ofertę hurtowni słoików.

Produkcja żywności jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większością rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to równolegle sektor, w którym rewelacyjnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego zdrowego, smakowitego czy też autorskiego produktu. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, aby wyrób jak najdłużej zachował świeżość, a więc np. w szklane butelki i słoiki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, gdyż można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie butelek oraz słoików – czy warto?

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo dżemy, pasztety bądź oliwę, będzie zużywać każdego roku nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno formą redukcji kosztów, gdyż zamawiając opakowania na palety na ogół można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego dystrybutora butelek i słoików. W ten sposób również otrzyma je o wiele szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co dostaniemy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności butelki szklane (znakomite do przechowywania wina, piwa czy soków) i słoje. Transportowane są one do odbiorcy na paletach zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1700, a nawet 4000 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać zakupiony towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoików oraz butelek w hurcie można także kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]