Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Dowiedz się, gdzie kupić słoiki z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania soków, lemoniad, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu czy też drinków. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]