Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Chcesz zamówić 3D drukarkę? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie i maszyny. Oszacowano, iż stosując drukarki 3D oraz inne produkty Stratasys można nawet o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny. Kluczowe założenia pracy specjalistów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, działające w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się łatwą obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo otrzymać jednakowe makiety, do czego dąży się z reguły w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w przeróżnych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny i precyzyjny, a w toku procesu wydruku nie występują zniekształcenia ani przesunięcia warstw.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]