kontenery otwarte, kontenery stalowe

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery stalowe – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać ze sporej ilości wariantów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]