Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

W tym miejscu zapoznasz się z szerokim asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz ożywieniem rynku, zmieniliśmy również nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Teraz bardzo często korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie kupimy niemal wszystko, nadal jest wiele przedmiotów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Plusy odwiedzin u jubilera

Zakup platynowego naszyjnika, pierścionka bądź broszki łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. W związku z tym, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy zamierzamy kupić obrączki albo pierścionek, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego rozmiaru lub wykona nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej pomocy złotnika. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz daje się na imieniny, ślub czy komunię.

Jakie usługi świadczy świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również świadczą dodatkowe usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, złotnik w mgnieniu oka i sprawnie zreperuje go w swoim warsztacie. Przerobi także obwód pierścionka, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny istotny dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś niepowtarzalny podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na zawieszkę albo pierścionek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu mamy niekompletną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]