Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Dowiedz się, komu zlecić catering imprezowy.

Lato obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio pikniki firmowe oraz eventy na świeżym powietrzu, ale właściwie co rusz w rozmaitych miejscach kraju mają miejsce benefisy, bankiety albo konferencje. Takie imprezy wymagają stosownej oprawy, której obligatoryjnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i apetyczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Smakowite przekąski, wykwalifikowana obsługa – o cateringu imprezowy

Masz zamówioną salę na event albo zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie odbędzie się piknik? To wspaniale!! Teraz powinieneś postarać się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia pysznych przekąsek, napojów oraz gorących dań. Weź pod uwagę, że podczas prestiżowych gal w złym tonie jest postawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu i być przekonanym, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Istotna jest cała oprawa – odpowiedni rozkład stolików, stylowe ozdoby, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia z pewnością będą też pod wrażeniem, jeśli dania będą prezentować się na talerzu jak w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Porady dotyczące dań i nie tylko – plusy cateringu na imprezy

Zaletą zlecenia usługi cateringu na imprezę jest zdecydowanie to, że wynajęta ekipa nie tylko przygotuje wyśmienite dania, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Zakąski i potrawy będą przywiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoły, a potem wykwalifikowani kelnerzy obsłużą uczestników w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas gościom pokazem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, aby przyjrzeć się na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i kameralnych. Podczas ustalania niuansów zamówienia doradzi ona, które zakąski, napoje i potrawy perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]