Catering okolicznościowy to też obsługa urodzin, ważnych rocznic i studniówek

Catering okolicznościowy - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to znaczna grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i poczęstować ich apetycznymi napojami i posiłkami. Możesz postarać się przygotować je na własną rękę, jednak przy większej liczbie zaproszonych trudno jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Co więcej to twoja impreza i pragniesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie siedzieć w kuchni albo udawać kelnera. Z tej przyczyny organizację poczęstunku na rodzinne wydarzenia rekomendujemy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie dań zleć profesjonalistom!

Kiedy mówi się o cateringu większość osób myśli natychmiast o cateringu na wesele lub spotkaniach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdej pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy rzeczywiście znacznej liczbie uczestników rozważała ona opcję skorzystania z fachowej pomocy w tym zakresie. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie zapewniały obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a często również tych większych, jeżeli nie wiązało się to z wynajęciem lokalu. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – zatem czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy postanowimy urządzić zabawę we własnym ogrodzie bądź mieszkaniu, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce znakomicie prezentujące się posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w dekoracji i ustawieniu stołów

Catering okolicznościowy jest usługą na każde rodzinne wydarzenie (i nie tylko!). Wprawni kucharze bez problemu zaplanują jadłospis harmonizujące z formą imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, urodzinowy czy na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje też obsługę półmetków, studniówek i komersów. Poszukując firmy oferującej taką usługę zalecamy wybrać taką, która będzie mogła dopasować menu do potrzeb i – co istotne –portfela zamawiającego, a także wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy oferując pomoc w przystrojeniu i ułożeniu stołów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]