Catering weselny – organizacja przyjęć weselnych na najwyższym poziomie

Catering na wesela - więcej szczegółów o tej usłudze poznasz w tym miejscu.

Imprezy okolicznościowe, będące z reguły istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, wesela bądź komunie, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, w których uczestniczy często ponad sto osób. Zrozumiałe jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić jadłospisu, a potem naszykować oraz podać posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli świętowanie przewidziane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też daje się zauważyć duży popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – postaw na catering weselny

Planowanie przyjęcia weselnego to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na ustalanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali oraz szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zagwarantowania stosownej ilości przekąsek i napojów podawanych w czasie imprezy, a co istotne – przyrządzanie ciepłego obiadu, który urzeknie gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. na weselu powinien mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, by stoły były poprawnie nakryte i cudownie udekorowane, dania były smaczne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także by obsługa w profesjonalny sposób donosiła gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kucharzy, managerów oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w salach, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – podstawową ofertę poznasz na stronie firmy

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego rządzi się swoimi normami, tak w kwestii atrakcji dla gości, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożony uprzednio spis sugerowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma zatem możliwość samemu skompilować kartę dań z zaproponowanych potraw. Trzeba jednakże podkreślić, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie klienta zgadzają się przyrządzić niecodzienne zestawy dań.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]