aranżacja wnętrz Kraków, projektowanie wnętrz Kraków

Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest duża – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół potrzebny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]