Organizujesz Wigilię dla swoich pracowników – zamów catering świąteczny

Zleć catering świąteczny w Krakowie na lastrada.pl/catering-swiateczny/.

Ostatnie dni roku to okres, który spędzamy najczęściej z najbliższymi, jednak imprezy świąteczne odbywają się także w firmach. Nierzadko personel firmy przygotowuje je sam, przynosząc własnoręcznie przygotowane smakołyki, jednak w ogromnych zakładach pracy ten model działania często nie jest wydajny. Żeby zatem pomóc sobie w kwestii planowania firmowych śniadań bożonarodzeniowych, zarówno tych mniejszych, jak i tych na dziesiątki osób, rekomendujemy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Żurek, ryby, uszka z kapustą i grzybami – o cateringu świątecznym

Oczywiście, na wigilijnym stole muszą pojawić się rodzime świąteczne smakołyki. To zwłaszcza ryby, np. chrupki filet z karpia bądź pstrąga, jak również staropolskie zupy – obowiązkowo barszcz czerwony i żurek, ewentualnie również zupa rybna. Na talerzach nie może zabraknąć też uszek z grzybami i kapustą, które na ogół podawane są razem z wspomnianym wcześniej barszczem czerwonym. Firmowa impreza wigilijna nie byłaby kompletna bez zimnych przekąsek, np. bez sałatki warzywnej bądź śledzia z borowikami. Warto też zatroszczyć się o słodki frykas na koniec spotkania. Na stół wigilijny polecamy puszysty sernik, makowiec lub kutię z rodzynkami.

Catering świąteczny dla pracowników – wybierz dania, które wszystkim zasmakują

Planowanie Bożego Narodzenia w firmie warto zainicjować z odpowiednim wyprzedzeniem. Powinieneś uzgodnić termin spotkania oraz porównać go z harmonogramem urlopów pracowników. Pozwala to precyzyjniej ustalić przypuszczalną liczbę gości uroczystości, a w rezultacie ułatwi zamówienie właściwą liczbę porcji. Dobrym rozwiązaniem jest skonsultować z pracownikami menu i wespół zdecydować się na te potrawy z portfolio firmy cateringowej, które wszystkim smakują. Istotne jest również to, aby ustalić czy ktokolwiek z pracowników ma uczulenie, przykładowo na orzechy, które znajdują się w ciastach, albo są w załodze firmy osoby, które nie spożywają mięsa i ryb. Dla takich osób trzeba zamówić dania odpowiadające ich preferencjom dietetycznym. Firmy cateringowe zajmujące się przygotowaniem potraw świątecznych zbierają zamówienia przez większość grudnia, niemniej jednak nie warto odkładać tego na ostatnią chwilę.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]