Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Catering firmowy - usługa na miarę waszych potrzeb.

Szkolenie, rozmowy biznesowe bądź konferencja – każde poważne przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed koniecznością przygotowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie napojów oraz przekąsek dla jego uczestników. Jeżeli organizowane wydarzenie zainteresuje masę osób, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering biurowy – na czym polega taka usługa?

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 6-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka dni z rzędu. Ich uczestnicy dostają ścisły program wykładów, między którymi zaplanowane są maksymalnie trzy niezbyt długie przerwy, w czasie których nie da się zjeść kompletnego obiadu w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, także wziąć na salę wykładów. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez niebezpieczeństwa ubrudzenia koszuli czy rąk. W ramach usługi cateringu firmowego dostarczane są również urządzenia do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważna część warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są niezmiernie ważne, pozwalają bowiem uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Ponadto jest to także sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w swobodnej atmosferze problemów roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi świetnie zorganizowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych sympozjów lub płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych pojemniczków, jedząc własnoręcznie zrobione czy też kupione po drodze w spożywczaku kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc prestiż szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zatroszczył się również o wygodę partycypantów.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]