Profesjonalna opieka nad grobami

Sprzątanie grobów Kraków - więcej informacji o tej usłudze znajdziesz tu.

Oblicze nagrobków zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na podobną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać również ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również inne usługi, takie jak zakładanie ławek lub pomoc w załatwieniu wszystkich formalności lub poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które należy opłacić specjalistom opiekującym się miejscami spoczynku naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – kiedy wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Gdy natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek co trzydzieści dni, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu złotych rocznie. Warto też dodać, iż koszty uzależnione są również od wielkości nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]