Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Dowiedz się więcej o przyjęciach w Krakowie.

Kiedy ktoś mówi o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Jednakże popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zaprasza się grono krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to także przyjęcia z okazji 18-tych urodzin, ceremonie chrztu oraz komunie święte. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, zazwyczaj nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji powinniśmy zamówić pasującą do okazji salę.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z pomocy firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. urodziny albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym powinno się przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast przyjęcia, w których sporą część uczestników mogą najmłodsi, jak komunie albo chrzciny, warto wyprawić w lokalu, który oprócz wynajęcia sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znużą się tak szybko uroczystością i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym także powinny być dobrane do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o apetyczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Organizacja przyjęć w pobliżu Krakowa

Wyszukanie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednak niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal królewskim duchu urządzane są w nim komunie, chrzciny oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których bez trudu można ugościć nawet do 130 osób. Natomiast gdy zabawa ma być zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści blisko 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów gwarantuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia oraz dekoracji stołów, przez dostarczenia posiłków, aż po wykwalifikowaną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]