Serwis Apple – komu zlecić wymianę baterii lub szybki w iPhone?

Kliknij w to miejsce, aby zdobyć więcej informacji o ofercie serwisu iPhone w Warszawie.

Smartfony, tablety i laptopy stały się niezbędną częścią naszego życia zawodowego oraz prywatnego, tym samym kupując te akcesoria zwykle szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką renomą cieszą się od wielu lat produkty firmy Apple, które mimo dość dużej ceny w zestawieniu z urządzeniami pozostałych marek, z każdym rokiem zdobywają sobie setki tysięcy nowych klientów. Jednakże nawet sprzęt najwyższej klasy może stracić swoje właściwości lub uleć uszkodzeniu na skutek intensywnego używania. Ale nie oznacza to, że z miejsca powinno się wymienić go na nowy – warto wszak przynieść go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie zlecenia realizuje?

Ci, którzy korzystali z produktów Apple wiedzą z pierwszej ręki, że te urządzenia funkcjonują sprawnie bardzo długo, jakkolwiek nawet one nie są odporne na zniszczenia, które wynikają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień przyjmuje zlecenia na wymianę szybki przedniej oraz tylnej, rozbitych w wyniku upadku urządzenia z dużej wysokości, wymianę baterii, która z czasem słabo się ładuje, jak również wymianę pozostałych drobnych części jak niereagujący przycisk HOME lub popsute gniazdo ładowania. Specjaliści serwisu niosą pomoc też w przypadku konieczności odzyskania ze smartfona straconych danych czy jego zamoczenia.

Naprawy pogwarancyjne smartfonów w serwisach Apple – gdzie będzie taniej?

Dopóki telefon posiada obowiązującą gwarancję większość napraw bez trudu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Przeszkody zaczynają się po wygaśnięciu gwarancji, dlatego że usunięcie nawet drobnych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe koszty, które nie każdy może ponieść. Całe szczęście na terenie naszego kraju, zwłaszcza w dużych miejscowościach jak Warszawa, pracują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z wieloletnim doświadczeniem nawet w godzinę potrafią przeprowadzić naprawę produktów tej firmy zarówno nowszej, jak i starszej generacji, wyprodukowanych na przestrzeni przeszłych dziesięciu lat, jak przykładowo: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S i 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XR, XS i XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max oraz iPhone SE 2020.

Jeśli w pobliżu miejsca zamieszkania brak serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości smartfona dostarczyć samemu do punktu, szukaj usługodawców, którzy przyjmują zamówienia serwisu iPhone’ów dostarczanych kurierem. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555