Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Korzystna oferta przyjęcia ślubnego.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zechcą wyprawić przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór najlepszego miejsca na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – jakie okoliczności warto wziąć pod uwagę?

Szukając miejsca na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Przede wszystkim musi znać liczbę uczestników zabawy, by być pewnym, że w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeśli na uroczystość poproszeni są bliscy i przyjaciele z odległych krańców Polski, powinno się szukać domu weselnego, w okolicy którego znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, a więc znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, przygotowanie menu i udekorowanie sali. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze całościowej organizacji wesela.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie ślubne ze zniewalającą oprawą

Młode pary z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad setkę gości. Przyjęcie można zorganizować również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Podróż gości z kościoła do sali weselnej nie trwa więc dłużej niż jakieś pół godziny.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]