Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Parking przy lotnisku w Krakowie - najnowszą ofertę sprawdzisz pod tym adresem.

Najistotniejsze atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły niesamowitą popularność, to szybkość, sposobność dotarcia także w bardzo oddalone miasta świata i wygoda. Podróż, której elementem jest lot, wiąże się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak daleką trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne problemy łączące się z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, więc w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja elektronicznej rezerwacji, w związku z tym nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy zespołu

Gdy zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy liczyć też na spore udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest z całą pewnością możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Na dodatek klienci mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też ujście powietrza w oponach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]