Uszczelnianie okien – czy jest zalecane?

Na http://bit.ly/2LNpRJc zamówisz uszczelnianie okien Warszawa.

Czujesz chłód wiejący od okna bądź też drzwi balkonowych? To nieomylny znak, iż nieodzowne jest uszczelnianie okien. Wykonuje się je w rozmaitych sytuacjach – po zamontowaniu okien w nowo postawionych mieszkaniach, jakkolwiek i w oknach kilkuletnich, w jakich zużyły się uszczelki. Dowiedz się, na czym polega uszczelnianie okien oraz czemu jest tak ważne!

Na czym polega uszczelnianie okien?

Uszczelnianie okien to nic innego jak asekuracja okien trafnymi materiałami, aby przez nieszczelności nie uciekało ciepło powietrze. Wedle badań przez nieszczelne okna ma prawo wydostawać się z lokalu mieszkalnego nawet 30% ciepła! To wszystko przekłada się komfort mieszkania, jakkolwiek oraz na rachunki – właśnie dlatego prawidłowe uszczelnienie okien jest nadzwyczaj istotne.
Uszczelnianie okien wykonuje się od wewnątrz i od zewnątrz. W obu tych sytuacjach użytkuje się inne materiały – do uszczelniania okien od wewnątrz używa się przede wszystkim silikonów, folii paroszczelnych i innych materiałów paroizolacyjnych, a do uszczelniania okien od zewnątrz – taśmy z pianki, folii i innych materiałów paroprzepuszczalnych.

Kiedy wezwać ekspertów od uszczelnienia okien?

Jeśli odczuwasz chłód wiejący od okien, świadczy to o tym, iż z pewnością trzeba je uszczelnić. Powodem konieczności wykonania uszczelniania okien ma prawo być zużyta uszczelka, lecz też błędy montażowe.
Uszczelnianie okien warto również zrealizować zawsze w nowym domu czy też mieszkaniu (po wybudowaniu lub też odbiorze). Fachowcy zadbają o to, aby w miejscu, gdzie ościeżnica łączy się z murem, nie było żadnych szczelin oraz zastosują dobre materiały izolacyjne.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]