Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Parking Balice - poznaj kompletną ofertę.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, , a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]